Nieuws

KNLTB Club App: antwoorden op veel gestelde vragen

Steeds meer leden ontdekken de KNLTB Club App. Vanaf de start van de Voorjaarscompetitie kun je via je persoonlijk profiel alle competitie- uitslagen en standen inzien én spelers en teams toevoegen aan je favorieten. Ook kun je hier alle toernooiresultaten en geplande wedstrijden terugvinden.
Onze vereniging is nog niet actief met het gebruik van deze App. De meeste functionaliteiten binnen deze App zijn dan ook (nog) niet bruikbaar.  Toch roept de App vragen op bij onze leden, vandaar dit nieuwsbericht. LET OP: om de App goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om de nieuwste versie te installeren op je smartphone. Onze vereniging kun je vinden door te zoeken op T.I.O.S. (dus met de puntjes ertussen!).

Waar vind ik de gegevens over de Voorjaarcompetitie en toernooien?
Zowel op de KNLTB Club App als op mijnknltb.toernooi.nl kun je terecht voor alle actuele gegevens.  
Inloggegevens Club App
Enkele leden ontvangen bij installatie van de App berichten die vragen oproepen. Wat te doen? Lees hier verder
Pasfoto op ledenpas wijzigen? 
Sinds de laatste update van de ClubApp kan een lid, ook een lid van TIOS dus, zelf pasfoto's uploaden. Wil je deze foto ook op je ledenpas? Lees hier meer

« Terug

» Nieuws archief