Nieuws

Ophalen Ledenpas 2018

Er zijn in de afgelopen weken diverse ophaalmomenten voor de Ledenpas 2018 geweest in ons clubhuis. Heb je je ledenpas toch nog niet op kunnen halen? Lees dan verder!

Met de ledenpas 2017 is het nog steeds mogelijk om ons tennispark en clubhuis te betreden. Vanaf 1 april is het afhangen van een baan echter niet meer mogelijk. Ook kun je zonder ledenpas 2018 niet deelnemen aan competities en toernooien.
In de Nieuwsbrief van Februari 2018, op de website en in ons Clubhuis hebben we alle leden geinformeerd over de data dat de ledenpassen konden worden opgehaald. Er zijn echter nog een aantal passen niet opgehaald. Wil je je pas alsnog in bezit krijgen? Je kunt de pas dan afhalen bij de ledenadministrateur, Silvy Ebert. Maak voor het afhalen even een afspraak via telefoon of Whatsapp, dit kan via telefoonnummer 06 40 38 95 29. 
Het Bestuur

 

« Terug

» Nieuws archief