Nieuws

Steun jij onze club? Stem dan op ons via Rabo ClubSupport en spek onze clubkas

Ook dit jaar organiseert Rabobank de Rabo ClubSupport. Steun jij onze club? Stem dan op ons! Stemmen is vanaf 27 september mogelijk.

Hoe werkt het?

Dit jaar stelt Rabobank Altena-Bommelerwaard € 120.000,- beschikbaar als extra ondersteuning aan het lokale verenigingsleven. Leden van de bank ontvangen per post of e-mail een unieke code waarmee ze kunnen stemmen. Via een stemsite breng je jouw stem uit op de verenigingen die je een warm hart toe draagt. Ieder lid ontvangt vijf stemmen, waarvan maximaal twee stemmen op dezelfde vereniging mogen worden uitgebracht.

 

TV TIOS doet ook mee! Stem op ons!

TV TIOS doet ook mee aan Rabo ClubSupport. Leden van Rabobank Altena-Bommelerwaard ontvangen vijf stemmen. Elke stem is geld waard.

 

Steun jij onze club? Stem dan op ons! Dit kan vanaf vrijdag 27 september.

 

Alvast bedankt voor je stem!

 

Met sportieve groet,

TV TIOS 

Het bestuur.

« Terug

» Nieuws archief