Nieuws

Gezocht en gevonden!

Enige tijd geleden luidden we de noodklok. We waren opzoek naar een secretaris en ledenadministrateur. Gelukkig kunnen we je melden dat we die hebben gevonden!

Per direct is Marijke de Bruyn als secretaris gestart. Inmiddels heeft ze er 2 vergaderingen op zitten en raakt steeds meer thuis in de materie. Tijdens de ledenvergadering in maart wordt ze officieel benoemd.

Voor de functie van ledenadministrateur hebben Marianne van Kinderen en Harry Woltman zich gemeld. Zij pakken deze rol als duo op waarbij Marianne zich richt op de ledenadministratie voor onze jeugdleden en Harry op de senioren. In de komende periode worden zij ingewerkt door Silvy en draagt zij haar werkzaamheden als ledenadministrateur aan hen over.

Als bestuur zijn we heel blij dat Marijke, Marianne en Harry zich voor onze club willen inzetten en wensen hen veel succes.

Langs deze weg willen we Silvy nogmaals bedanken voor haar betrokkenheid en tomeloze inzet de afgelopen jaren als secretaris en ledenadministrateur.

« Terug

» Nieuws archief